lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > KONKURS KAPPAHL POD HASŁEM ZRÓWNOWAŻONEJ MODY
Lamode.info

KONKURS KAPPAHL POD HASŁEM ZRÓWNOWAŻONEJ MODY

KONKURS KAPPAHL POD HASŁEM ZRÓWNOWAŻONEJ MODY

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
02 Luty '16

KappAhl, jako propagator zrównoważonej mody, ogłasza konkurs KappAhl Sustainable Design Contest przeznaczony dla studentów kierunków modowych i związanych z tekstyliami w Szwecji, Finlandii, Norwegii i Polsce.

 

Zrównoważony design ma ogromny potencjał i pozostawia duże pole dla eksperymentów i kreatywnych pomysłów. „KappAhl stara się rozwijać metody pracy sprzyjające zrównoważonemu designowi i zrównoważonej produkcji” – wyjaśnia projektant KappAhl Paul Laing, który zasiądzie w jury konkursu. Towarzyszyć mu będą fashionistka Emilia de Poret, Kate Goldsworthy – doktor pracująca przy projekcie Textiles Environment Design (TED) w Londynie, projektantka KappAhl Karin Verdoes oraz Eva Kindgren de Boer – kierownik ds. zrównoważonego rozwoju w dziale produkcji KappAhl.

 

Konkurs trwa od 25 stycznia do 17 marca 2016 r. Laureat będzie mógł zrealizować swój pomysł we współpracy z projektantami KappAhl, jak również uda się w podróż związaną z tematyką zrównoważonej produkcji do jednego z krajów, w których KappAhl szyje odzież.

 

Więcej informacji na temat projektu i zasady konkursu znajdziecie na stronie: www.kappahl.com/designcontest. Zapraszamy do wzięcia udziału!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja