lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > KOLEKCJA „THE NEW ICONS” MARKI H&M NA WIOSNĘ LATO 2013
Lamode.info

KOLEKCJA „THE NEW ICONS” MARKI H&M NA WIOSNĘ LATO 2013

KOLEKCJA „THE NEW ICONS” MARKI H&M NA WIOSNĘ LATO 2013

Dodane przez Ismena Dąbrowska
10 Marzec '13

Choć dla wielu słowo ikona nie funkcjonuje prawie w ogóle, bo nie tyle jest przebrzmiałe, co niewiele osób w dzisiejszych czasach na nie zasługuje, to jednak szwedzka marka H&M w swojej kampanii na wiosnę lato 2013 postawiła mocną teorię na temat ikon modelingu.

 

Są supermodelkami przez duże S - tak sieciówka reklamuje cztery najnowsze gwiazdy swojej kolejnej kolekcji. To młoda generacja zastępująca powoli słynne nazwiska lat 90. które zmieniły oblicze świata mody i stworzyły pojęcie ikon modelingu oraz sprawiły, że modelka była nie tylko piękną kobietą prezentującą najnowsze kolekcje, ale kobietą, która ma także silną osobowość i własne zdanie.

 

Lindsey Wixson, Liu Wen, Joan Smalls i Daphne Groneveld to dzisiejszy odpowiednik legend – Naomi Campbell, Christy Turlington, Cindy Crawford oraz Tatjany Patitz. Młode top modelki w obiektywie Alasdaira McLellana prezentują kolekcję H&M w stylu glam rock oraz boho w klimacie street style, która w sklepach zadebiutuje już w kwietniu.

 

Wszystkie cztery na potrzeby produkcji zaprezentowały także swoje poglądy na to, kim jest współczesna ikona mody? Zajrzyjcie do galerii gdzie znajdziecie odpowiedzi na to pytanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja