lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > KOLEKCJA MAGDALENY KNITTER DLA MARKI ZAQUAD
Lamode.info

KOLEKCJA MAGDALENY KNITTER DLA MARKI ZAQUAD

KOLEKCJA MAGDALENY KNITTER DLA MARKI ZAQUAD

Dodane przez Redakcja
11 Maj '15

Jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam zapowiedź kolekcji polskiej marki ZAQUAD, która zaprosiła do współpracy Magdalenę Knitter, autorkę bloga www.passion4fashion.com.plTeraz światło dzienne ujrzały finalne efekty ich kolaboracji, które w swoim obiektywie uchwycił znakomity Łukasz Pukowiec. Za stylizację odpowiedzialna była Magda Jagnicka, a samą  bohaterką sesji wizerunkowej została oczywiście popularna blogerka.

 

„Moim celem było stworzenie kolekcji, która jest poza trendami i gdzieś pomiędzy sezonami. Nie jest to bowiem iście wiosenno-letni katalog ani też jesienno-zimowa oferta” - mówi o projektach Magdalena Knitter. Wśród propozycji pojawiły się klasyczne propozycje, które jak podkreśla Magda, stanowią niezawodną bazę każdej garderoby, zaprezentowane sylwetki można zestawiać na wiele sposobów i łączyć z ubraniami, które goszczą już w naszych szafach.

 

W kolekcji Magdalena Knitter for ZAQUAD pojawia się wiele elementów charakterystycznych dla stylu blogerki oraz jej modowych inspiracji. Znajdziemy tutaj choćby klasyczne spodnie w kant i dwurzędowe marynarki zapożyczone prosto z męskiej szafy.„Od zawsze zachwycały mnie idealnie skrojone garnitury w kolekcjach domu mody Yves Saint Laurent” – mówi Magda. 


Obok wiodących u światowych marek tendencji Magdalena wniosła do swojej kolekcji dla ZAQUAD również projekty o bardzo kobiecej, ponadczasowej linii. Pojawiły się tutaj także minimalistyczne sukienki, spódnice z rozcięciem oraz długie maxi sukienki idealne na zbliżający się sezon letni.

 

 „Cała przygoda z zabawą w projektowanie sprawiła mi ogrom radości i pozwoliła spełnić moje marzenie z dzieciństwa. Z pełną świadomością nazywam to fantastyczną przygodą ponieważ nie jestem projektantem, a jedynie amatorem z ogromną pasją poświęconą modzie” - podsumowuje Magda.

 

Więcej projektów stworzonych w ramach kolekcji Magdalena Knitter for ZAQUAD oraz sesję wizerunkowa z udziałem autorki możecie obejrzeć w naszej galerii oraz na stronie marki. 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja