PL / EN
KOLEKCJA BIŻUTERII „HUNTING MAN” PROJEKTANTKI GISELE GANNE

KOLEKCJA BIŻUTERII „HUNTING MAN” PROJEKTANTKI GISELE GANNE

Pochodząca z Francji projektantka biżuterii Gisele Ganne znana jest ze swoich nieco odmiennych kolekcji. Przedstawiamy Wam jej najnowsze projekty zatytułowane „Hunting Man”.

Pochodząca z Francji, a związana na stałe z Londynem projektantka biżuterii Gisele Ganne swoich inspiracji poszukuje w tematach, do których designerzy z reguły sięgają niechętnie. Jej poprzednie kolekcje nawiązywały do  tematyki rozwodów czy pogrzebów, a najnowsza z kolei do polowań na zwierzynę.

 

Kolekcja "Hunting Man" czyli "Myśliwy" to rodzaj odpowiedzi na stratę ukochanej osoby i walkę o miłość. Projektantka używa takich symboli, jak charakteryzujące zdradę rogi, trofea z polowania, czy motywy nawiązujące do modlitwy. Poszczególne emocje wyrażone są nie tylko za pomocą charakterystycznych kształtów biżuterii, ale też użytych materiałów – metalu, kamieni szlachetnych i lisiego futra.

 

Kolekcja silnie osadza się w trendach panujących aktualnie w biżuterii - duże formy, odważne kształty, różnorodność użytych materiałów - a dodatkowo charakterystyczne cechy, które wyróżniają ją na tle innych.

 

Kolekcję możecie zakupić za pośrednictwem portalu notjustalabel.com

 

Jesteśmy ciekawi czym zainspiruje się Gisele Ganne przy kolejnych projektach. Zajrzyjcie do galerii!

tagi: Gisele Ganne | Hunting Man | trendy jesień-zima 2011/12 | kolekcja | biżuteria |

podobne artykuły