lamode > INFO > KARIERA > KOLEJNA EDYCJA KONKURSU ELITE MODEL LOOK POLSKA
Lamode.info

KOLEJNA EDYCJA KONKURSU ELITE MODEL LOOK POLSKA

KOLEJNA EDYCJA KONKURSU ELITE MODEL LOOK POLSKA

Dodane przez Redakcja
10 Maj '11

Przez cały maj, aż do 4 czerwca można brać udział w konkursie Schwarzkopf Elite Model Look Polska 2011. Pierwsze castingi miały miejsce w Warszawie oraz Łodzi. Wszystkie młode dziewczyny między 14 a 22 rokiem życia będą miały jeszcze niejedną szansę spotkania się z przedstawicielami największej agencji świata – Elite. Odbędą się kolejne cztery tradycyjne castingi, organizowane w dużych miastach:

14 maja w Katowicach w Silesia City Center,

21 maja w Gdańsku w Galerii Bałtyckiej,

22 maja w Bydgoszczy w Domu Mody Drukarnia,

4 czerwca w Krakowie Galerii Plaza.

 

Dziewczyny zakwalifikowane do konkursu będą walczyć o niebagatelną nagrodę główną, którą będzie kontrakt o łącznej sumie 1 miliona dolarów oraz nawiązanie 3-letniej współpracy z Agencją Elite. Zadanie nie jest łatwe, ponieważ konkurs Elite jak co roku ma zasięg światowy.

 

tl_files/info/kariera/RUSZA CASTING DO ELITE MODEL LOOK POLSKA 2011/strona glowna konkursu_visual.JPG

fot. materiały prasowe

 

Oprócz naboru, wskazane dni będą obfitowały w wiele atrakcji. Na podobieństwo pierwszego tegorocznego spotkania w warszawskiej Galerii Mokotów, we wszystkich sześciu punktach Strefy Elite będzie można skorzystać z darmowych rad ekspertów Schwarzkopf z dziedziny pielęgnacji i stylizacji włosów. Specjaliści przygotują też porady z dziedziny mody i modelingu.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja