lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > KAREN ELSON I EDIE CAMPBELL W KAMPANII LOUIS VUITTON - WIOSNA LATO 2014
Lamode.info

KAREN ELSON I EDIE CAMPBELL W KAMPANII LOUIS VUITTON - WIOSNA LATO 2014

KAREN ELSON I EDIE CAMPBELL W KAMPANII LOUIS VUITTON - WIOSNA LATO 2014

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
26 Luty '14

Motyw podróży, nieodłącznie kojarzony z historią domu mody Louis Vuitton, po raz kolejny stał się wiodącą inspiracją najnowszej wiosenno-letniej kampanii francuskiej marki. Tym razem scenografię sesji stanowią rozległe dzikie krajobrazy Czarnego Lądu, których piękno idealnie oddał fotograf Peter Lindbergh.

 

Przed jego obiektywem pozują Karen Elson i Edie Campbell, modelki, które w swojej karierze niejednokrotnie współpracowały z francuską marką. Główne bohaterki kampanii pojawiły się w stylizacjach Carine Roitfeld, prezentujących ostatnią kolekcję Marca Jacobsa dla znanego domu mody. Oprócz pięknych krajobrazów Południowej Afryki, na zdjęciach zobaczymy również dzikie zwierzęta.

 

Gepardy były trochę przerażające. Chociaż były często fotografowane i filmowane, były wciąż dzikie – zachowywały się tak, dopóki nie dało się im kawałka steku – powiedziała Edie Campbell w wywiadzie dla brytyjskiego wydania magazynu Grazia. Nie sądzę, bym jeszcze kiedykolwiek miała okazję wędrować w dół piaszczystym szlakiem, z podążającymi za mną dwoma młodymi lwami. To takie urocze – dodała.

 

Zobaczcie pierwsze zdjęcia oraz snapshoty z najnowszej kampanii.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja