lamode > MODA POLSKA > MARKI > KAMPANIA REEBOK CLASSIC ZIMA 2013
Lamode.info

KAMPANIA REEBOK CLASSIC ZIMA 2013

KAMPANIA REEBOK CLASSIC ZIMA 2013

Dodane przez Ismena Dąbrowska
06 Grudzień '13

Wbrew pozorom zimową porą, mimo stosowania ubioru na cebulkę, da się pogodzić dwie z pozoru sprzeczne ze sobą kwestie – zarazem możemy wyglądać i dobrze i może nam być wtedy także ciepło. Szczególnie, jeśli zaczniemy od butów! Z założenia, że równie mocno, co o dobrą parę rękawiczek i czapkę warto zadbać także o obuwie, wychodzi marka Reebok Classic, która od lat nieprzerwanie od lat prezentuje nam coraz to nowsze propozycje, tym razem na zimę 2013.

 

Tym mężczyznom, którzy wymagają od butów by sprawdziły się w mieście w każdych warunkach (także ekstremalnych!) na pewno przypadnie do gustu znany już model Night Sky Mid, który stawia na retro design, detale i wykonanie.

 

Nie zapomniano także o kobietach, którym marka proponuje wytrzymałe i stylowe śniegowce Vulc Boot na wysokiej podeszwie i w trzech kolorach – srebrnym, czarnym i oliwkowym. Wśród zimowych modeli Reebok Classic nie zabrakło nowych odsłon kultowych Classic Leather, Freestyle Hi i Ex-o-fit, które połączono w tym sezonie z wytrzymałymi białymi podeszwami Vibram@ w kolekcji Reworked.

 

Zobaczcie polską odsłonę kampanii Reebok Classic na zimę 2013!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja