lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > KAMPANIA MASSIMO DUTTI WIOSNA LATO 2013
Lamode.info

KAMPANIA MASSIMO DUTTI WIOSNA LATO 2013

KAMPANIA MASSIMO DUTTI WIOSNA LATO 2013

Dodane przez Ismena Dąbrowska
24 Styczeń '13

Choć siostrzana marka Zary, pochodząca również z grupy odzieżowej Inditex, ma porównywalne ceny do tej pierwszej, profil klienta określa jednak nieco inaczej. Massimo Dutti, bo o tej marce mowa swoje projekty kieruje do bardziej dojrzałych kobiet, choć w swojej ofercie ma również mniej formalne propozycje. Widać to już po kampaniach reklamowych. Dla porównania kampanie Zary od początku są bardzo nowoczesne, nowatorskie i bardziej młodzieżowe ( z racji linii TRF). Natomiast, jeśli chodzi o zdjęcia wizerunkowe Massimo Dutti są bardziej dojrzałe, cieplejsze i zdecydowanie eleganckie.

 

Patrząc na najnowszą kampanię na wiosnę lato 2013 można się w tym utwierdzić. Proste koszule i bluzki, klasyczne marynarki, skórzane przepastne torby czy okulary przeciwsłoneczne – wszystko to zachowane jest w eleganckiej estetyce i stonowanych kolorach, z których słynie marka.

 

Nowoczesna kobieta Massimo Dutti wie jak stylowo wypoczywać na wakacyjnym urlopie. W tej minimalistycznej, podobnie jak kolekcja, kampanii w jej rolę wciela się top modelka Toni Garrn, która stanęła przed obiektywem mistrza Mario Testino. Nie możemy przestać myśleć o wakacyjnym urlopie!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja