lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > KAMPANIA MARKI TOPSHOP NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13
Lamode.info

KAMPANIA MARKI TOPSHOP NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

KAMPANIA MARKI TOPSHOP NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/13

Dodane przez Redakcja
21 Sierpień '12

Twarzami kampanii Topshop na sezon jesień zima 2012/13 zostały Ava Smith, Kolfinna Kristoferdottir, Laura Kampman, Mellisa Stasiuk, Moa Aberg i Nadja Giramata. Każda z nich jest zupełnie inna i wyjątkowa, ale łączy je jedno – nie są topowymi twarzami modelingu.

 

Ava to błękitnooka Amerykanka o ostrych rysach, Kolfinna ma typ urodzy młodego chłopca i pochodzi z Islandii, Laura jest Holenderką o nietypowej urodzie, pochodząca z Argentyny Mellisa wygląda, jakby była gwiazdą rocka, słodka Moa to Szwedka o twarzy Lolity, kontrastem do pięciu bladych dziewcząt jest czarnoskóra piękność francuskiego pochodzenia – Nadja.

 

Chociaż sieciówka w przeciwieństwie do H&M, czy Zara nie wybrała modelek ze szczytów rankingów, to autor zdjęć do kampanii – Alasdair McLellan - ma w swoim portfolio współpracę z największymi światowymi markami, takimi jak Louis Vuitton, Proenza Schoulder, Pepe Jeans, czy wyżej wymieniony H&M.

 

Rzeczy w kolekcji nawiązują do trendów z minionych dekad – krótkie sukienki w stylu lat 60’, czy ramoneski w stylu lat 80’. Wiele rzeczy jest pokrytych printami, zarówno geometrycznymi, jak i florystycznymi. Urocze koronkowe sukienki kontrastują z za dużymi kurtkami, wyglądającymi jak męskie. Kolekcja jest przeznaczona dla dziewczyn, które nie chcą wtapiać się w tłum.

 

Zobaczcie propozycje marki Topshop na nadchodzący sezon.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja