lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > KAMPANIA DOLCE & GABBANA JESIEŃ ZIMA 2014/15 - ZACZAROWANA SYCYLIA - ZDJĘCIA I WIDEO
Lamode.info

KAMPANIA DOLCE & GABBANA JESIEŃ ZIMA 2014/15 - ZACZAROWANA SYCYLIA - ZDJĘCIA I WIDEO

KAMPANIA DOLCE & GABBANA JESIEŃ ZIMA 2014/15 - ZACZAROWANA SYCYLIA - ZDJĘCIA I WIDEO

Dodane przez Redakcja
01 Sierpień '14

„Zaczarowana Sycylia” to tytuł, jaki nadali swojej jesienno-zimowej kolekcji Domenico Dolce i Stefano Gabbana. Dominują w niej baśniowe, bogato zdobione peleryny, damskie wersje strojów Robin Hooda, sukienki i płaszcze wyszywane wizerunkami leśnych zwierząt – lisów i sów – oraz kolorowych kwiatów. Zupełnie tak, jakby kobieta Dolce&Gabbana zasnęła i trafiła do baśniowego, zaczarowanego lasu.

 

Najnowsza kampania włoskiego duetu nie tyle co odzwierciedla klimat kolekcji, co nawet go wzmacnia. Domenico Dolce sfotografował jej charakterystyczne elementy w otoczeniu mrocznego lasu, który natychmiast przywodzi na myśl te z opowieści i bajek dla dzieci.

 

Pozytywnym zaskoczeniem jest również obsada, bo oprócz współpracującej z projektantami od dłuższego czasu Bianci Balti, postanowili oni zaangażować do swojej najnowszej kampanii Claudię Schiffer, jedną z ikon modelingu lat 90. Towarzyszą im Vittoria Cereti, Nastya Sten, Kate Bogucharskaia i Eva Berzina.

 

Co uważacie o Claudii Schiffer w kampanii Dolce & Gabbana? My jesteśmy zachwyceni!

 

Zobaczie nowe wideo promujące kampanię! 

 

 

 

źródło: youtube.com

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja