lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > JOAN SMALLS I JOURDAN DUNN W SESJI DLA W MAGAZINE LUTY 2014
Lamode.info

JOAN SMALLS I JOURDAN DUNN W SESJI DLA W MAGAZINE LUTY 2014

JOAN SMALLS I JOURDAN DUNN W SESJI DLA W MAGAZINE LUTY 2014

Dodane przez Kinga Rylska
23 Styczeń '14

Dwie topmodelki stanęły przed obiektywem legendarnego już fotografa - Patricka Demarcheliera – w sesji dla lutowego wydania W Magazine 2014. Oby dwie dziewczyny mają już na swoim koncie kampanie najbardziej prestiżowych marek, okładki najlepszych magazynów o modzie, a także pokazy największych domów mody na świecie.

 

 

Dziś Jourdan Dunn i Joan Smalls do swojego portfolio mogą dołączyć kolejny edytorial, a konkretniej sesję dla prestiżowego W Magazine! Na czarno-białych zdjęciach autorstwa jednego z najbardziej cenionych fotografów w branży mody zobaczymy modelki prezentujące kreacje największych domów mody na świecie, a m.in.: Vera Wang, Chloe, Jil Sander, Bottega Veneta, Fendi, Gucci czy Burberry Prorsum.

 

 

Dobór minimalistycznych, eleganckich kreacji o ciekawej fakturze i graficznych motywach to zasługa stylisty Patricka Mackie. Całość tworzy wspaniały efekt - jest wytwornie i naprawdę z klasą! Przekonajcie się sami, zajrzyjcie do galerii i zobaczcie cały edytorial pt.”Spare, Me” lutowego wydania W Magazine 2014

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja