lamode > DESIGN > DOM > HOLLYWOODZKA WILLA JENNIFER LOPEZ
Lamode.info

HOLLYWOODZKA WILLA JENNIFER LOPEZ

HOLLYWOODZKA WILLA JENNIFER LOPEZ

Dodane przez Kinga Rylska
26 Luty '14

Piosenkarka, aktorka, tancerka, słynna już ikona popkultury uwielbia luksus. Nie bez przyczyny uważana jest za divę i jak na nią przystało mieszka w jednej z najbardziej ekskluzywnych miejscowości USA. Jennifer Lopez jest właścicielką kilku ekskluzywnych nieruchomości, które zlokalizowane są w różnych częściach Stanów Zjednoczonych, m.in. Miami czy Nowym Jorku. My postanowiliśmy wziąć pod lupę nowoczesną posiadłość J.Lo w Beverly Hills.

 

 

Luksusowy dom ulokowany jest na prywatnym, zamkniętym osiedlu Mulholland Drive i posiada własny podjazd. Nie dziwi nas takie udogodnienie, ze względu na czyhających na nią wszędzie czujnych paparazzi. W tej posiadłości Amerykanka nie tylko może liczyć na prywatność, ale także na komfort. W środku znajdują się cztery sypialnie z łazienkami, olbrzymi salon, spa oraz ogród o powierzchni ponad dwóch hektarów, w którym znajdują się korty tenisowe, baseny oraz eleganckie fontanny. Wnętrze urządzone jest w jasnej, stonowanej kolorystyce – głównie bieli, dzięki czemu willa prezentuje się niezwykle czysto i elegancko, a jednocześnie bardzo modernistycznie. Dodatkowym atutem posiadłości są ogromne okna, które zapewniają panoramiczny widok na zapierający dech w piersiach krajobraz przepięknej okolicy.

 

 

Bevery Hills to według ludzi związanych z show biznesem najlepszy z możliwych adresów. Zobaczcie bajeczną posiadłość J.Lo zlokalizowaną w najbardziej prestiżowej dzielnicy tego miasta.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja