lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > HANNELI MUSTAPARTA DLA MASSIMO DUTTI
Lamode.info

HANNELI MUSTAPARTA DLA MASSIMO DUTTI

HANNELI MUSTAPARTA DLA MASSIMO DUTTI

Dodane przez Redakcja
27 Marzec '12

Inside Hanneli to krótka historia przedstawiająca osobistą wizję świata Hanneli Mustaparta. W filmie wyreżyserowanym przez Hunter&Gatti dla Massimo Dutti pochodząca z Norwegii stylistka i dziennikarka modowa prezentuje wszystko, z czego składa się rzeczywistość, w której żyje; osobiste wartości, dawka dobrego humoru i codzienne realia mieszają się z odrobiną fantazji, naiwności i całą gamą emocji.

 

Styl i gust Hanneli doceniła sama Anna Wintour, kiedy w minionym roku zaliczyła ją do grona najbardziej wpływowych bloggerek na świecie. Obecnie zdolna 30-latka pracuje i mieszka w zatłoczonym Nowym Jorku. Nic więc dziwnego, że kiedy przyszło jej wybrać miejsce, w którym chciałaby zrealizować film dla Massimo Dutti zdecydowała się na inspirujący i malowniczy Marakesz. 

 

- „Pracowałam nad tym filmem w Maroko” – mówi Hanneli. – „Mogę spokojnie powiedzieć, że pogoda bynajmniej nie sprzyjała skokom do basenu, ale wspaniale spędziłam czas w Marakeszu, jeżdżąc na rowerze i podziwiając miejsca, w których kręciliśmy” – dodaje.

 

Hanneli Mustaparta to bardzo wrażliwa i uczuciowa osoba. Wkłada całe swoje serce we wszystko co robi, może właśnie dlatego świat mody tak bardzo ją ceni?

 

Obejrzyj film Inside Hanneli dla Massimo Dutti, autorstwa Hunter&Gatti.

 

źródło: www.youtube.com

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja