PL / EN
EKSKLUZYWNA PREMIERA KOLEKCJI ERDEM X H&M W LOS ANGELES

EKSKLUZYWNA PREMIERA KOLEKCJI ERDEM X H&M W LOS ANGELES

Zobaczcie wszystkie sylwetki z pokazu kolekcji ERDEM x H&M!

Kirsten Dunst, Kate Bosworth oraz Zendaya Coleman znalazły się wśród gości, którzy przenieśli się wczoraj wieczorem do magicznego świata ERDEM x H&M. Premiera kolekcji odbyła się wczoraj w Los Angeles, w historycznym klubie dla kobiet Ebell.

ERDEM X H&M: PREMIERA KOLEKCJI

Na czas pokazu wnętrze klubu zmieniło się w angielski ogród pełen prawdziwych i surrealistycznych roślin pnących się wzdłuż wybiegu. Skrawek zielonej Anglii został na chwilę przeniesiony na gorące zachodnie wybrzeże. Na widowni zasiadły gwiazdy, ikony stylu i dziennikarze najważniejszych światowych magazynów o modzie, a rzeczy z kolekcji Erdem x HM zaprezentowały między innymi Małgosia Bela, Alek Wek oraz Guinevere Van Seenus. O makijaż modelek zadbała Isamaya Ffrench, wykonując go częściowo kosmetykami z linii H&M Beauty.

ERDEM X H&M: POKAZ MODY 

Zachwycająca scenografia dodatkowo podkreśliła tajemniczy, romantyczny charakter kolekcji oraz piękno kolorów i wzorów kwiatowych. Podczas tego pokazu Erdem po raz pierwszy pokazał też światu swoją kolekcję dla mężczyzn.

Nigdy nie zapomnę chwili, kiedy wreszcie mogłem zobaczyć kolekcję na żywo w Los Angeles. Współpraca z H&M była fantastyczną przygodą i bardzo się cieszę, że możemy pokazać jej efekty całemu światu – powiedział Erdem.

POWIĄZANE: ERDEM X H&M - GWIAZDY NA POKAZIE KOLEKCJI W LOS ANGELES

ERDEM x H&M przenosi nas do całkowicie magicznego świata. Pokaz przypomniał nam, jak wielka jest siła piękna – a w obecnych czasach potrzebujemy jej bardziej niż kiedykolwiek wcześniej – podsumowała Ann-Sofie Johansson, doradca kreatywny z H&M.

ERDEM X H&M: WSPÓŁPRACA

Po zakończeniu pokazu goście mogli zobaczyć na żywo występ GRIMES w sali wypełnionej po brzegi kwiatami w stylu kolekcji ERDEM x H&M. Na miejscu działał też ekskluzywny sklep pop-up, w którym goście mogli jako pierwsi kupić rzeczy z kolekcji, przed jej oficjalną premierą. Na premierze kolekcji pojawili się też Alexa Chung, Kate Mara, Selma Blair and Taylor Kitsch.

Kolekcja ERDEM x H&M będzie dostępna w wybranych sklepach stacjonarnych H&M i online od 2 listopada. 

 

video

DIOR JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: ERDEM | H&M | ERDEM X H&M | POKAZ MODY | H&M |

podobne artykuły