lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > DIETETYCZNA COLA OD JEAN PAUL GAULTIER
Lamode.info

DIETETYCZNA COLA OD JEAN PAUL GAULTIER

DIETETYCZNA COLA OD JEAN PAUL GAULTIER

Dodane przez Redakcja
17 Kwiecień '12

Stanowisko europejskiego dyrektora kreatywnego Coca Coli Light, najbardziej dochodowego napoju w historii przejął właśnie projektant Jean Paul Gaultier. Zajął tym samym miejsce Karla Lagerfelda. Na oficjalnej premierze limitowanej edycji napoju zostały przedstawione dwa projekty w stylu, z którego słynie kreator. Jedna z butelek została zaprojektowana w charakterystycznym dla Gaultiera marynarskim charakterze, druga zaś „ubrana” została w koronkowy gorset.

 

W ramach kampanii reklamowej promującej nową współpracę, powstała seria trzech, krótkich filmików przedstawiających projektanta pomagającego kukiełce Irene w jej metamorfozie. Po wypiciu Coca-Coli Gaultier dostaje olśnienia i zmienia wizerunek laleczki. Video o tytule The Serial Designer utrzymane jest w trzech konwencjach – rock, romantic i thriller.

 

Wersja light najsłynniejszego napoju gazowanego na świecie Coca-Coli, który został wynaleziony w 1886 roku, doczekała się swojej limitowanej edycji w 2010 roku. Pierwszą, kolekcjonerską serię butelek zaprojektował wówczas dyrektor kreatywny Coca-Coli Light, projektant Karl Lagerfeld, który rok później również stworzył designerskie flakony.

 

Zobaczcie!

 

 

 

www.youtube.com

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja