lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > COS X SERPENTINE GALLERIES
Lamode.info

COS X SERPENTINE GALLERIES

COS X SERPENTINE GALLERIES

Dodane przez Kinga Rylska
29 Czerwiec '15

Szwedzka marka COS ponownie, bo już po raz trzeci, ogłasza współpracę z londyńskimi galeriami Serpentine. Kolaboracja ma na celu wsparcie „Serpentine Galleries Park Night”. Cykl będzie promował sztukę, poezję, muzykę, film i literaturę w każdy piątkowy wieczór, przez całe lato.

 

Warto wspomnieć, że to już 15. rocznica konceptu Pawilon galerii Serpentine. By ją uczcić, madryccy architekci z pracowni SelgasCano uzupełnili wielokątną bryłę przezroczystymi, wielokolorowymi panelami z tkanin, przeplatanych i przepasanych taśmą. Ma ona przypominać szklane wnętrze

 

Marka COS zaprojektowała natomiast specjalną edycję plecaków, które będą dostępne w galeriach Serpentine, w wybranych sklepach marki w Londynie, a także w sklepie internetowym cosstores.com. Zyski ze sprzedaży zostaną przekazane na fundusz Serpentine Trust.

 

Co o limitowanym projekcie mówi Martin Anderson, Główny Projektant Kolekcji Męskiej COS? “Chcieliśmy zaprojektować przedmiot, który oddaje demokratyczny charakter charytatywnej działalności Serpentine Galleries i programu Park Nights. Stworzyliśmy więc styl unisex, który może nosić każdy.

 

Karin Gustafsson, Główna Projektantka Kolekcji Damskiej COS, dodaje: “Zachowując wierność wartościom marki COS, chcieliśmy zaproponować torbę funkcjonalną, wygodną zarówno w porannej podróży do pracy czy na piknik do Kensington Gardens.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja