lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > COS - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015
Lamode.info

COS - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

COS - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Dodane przez Kinga Nowicka
05 Sierpień '14

Twarzą jesienno-zimowej kampanii marki COS została Guinevere Van Seenus, którą mogliśmy ostatnio zobaczyć choćby w najnowszej kampanii Kenzo, lookbooku kolekcji Resort 2015 Zac Posena czy na jednej z najgłośniejszych ostatnio okładek jubileuszowego wydania Vogue’a Japan. W najnowszej odsłonie szewszkiej marki, Amerykance towarzyszą również Robin Ahrens i Tidiou M’Baye, którzy prezentują męską odsłonę kolekcji.

 

Marka należąca do H&M Group, która w końcu zawędrowała ostatnio także do Stanów Zjednoczonych, w kampanii prezentuje projekty o charakterystycznych dla brandu minimalistycznych krojach. Mając na uwadze rzeczy, których w najbliższym sezonie nie może zabraknąć w żadnej garderobie, COS (w przypadku pań) stawia na oversize’owe płaszcze, ołówkowe spódnice, golfy czy klasyczne koszule.

 

Z kolei w męskiej w ramach odsłony męskiej linii możemy zobaczyć dopasowane kurtki typu bomber z odpinanymi kołnierzami, proste bluzy czy koszulki polo. Wszystko to, dostępne w ramach bardzo przyjemnej palety barw – od musztardowego, po zgniłą zieleń i brąz i różne odcienie niebieskiego.

 

W połowie sierpnia, w salonach marki pojawi się również jesienno-zimowe wydanie magazynu COS. W numerze zatytułowanym „Uśpione miasto”, oprócz zdjęć kampanii, znajdą się m.in. artykuły ilustrujące niezwykłość takich miast jak Berlin, Londy, Nowy Jork, Paryż czy Szanghaj. 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja