lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > CATERINA PERSONAL STYLIST – CZYLI JAK EFEKTYWNIE WYKORZYSTAĆ PIERWSZE 10 SEKUND
Lamode.info

CATERINA PERSONAL STYLIST – CZYLI JAK EFEKTYWNIE WYKORZYSTAĆ PIERWSZE 10 SEKUND

CATERINA PERSONAL STYLIST – CZYLI JAK EFEKTYWNIE WYKORZYSTAĆ PIERWSZE 10 SEKUND

Dodane przez Artykuł sponsorowany
30 Listopad '11

10 sekund tak niewiele, a tak dużo znaczy. To właśnie tyle czasu mamy na zrobienie pierwszego wrażenia. Czy to na spotkaniu biznesowym, lunchu z nowopoznanymi osobami, rozmowie o pracę – te pierwsze sekundy często mogą zaważyć na naszym dalszym życiu. Wbrew powszechnym opiniom, że to nie szata zdobi człowieka, niezwykle istotne jest  to, co mamy na sobie podczas pierwszego spotkania, a przede wszystkim jak się w tym czujemy.

 

Problem ten dostrzegła i postanowiła mu zaradzić polska marka odzieżowa Caterina, która zaprosiła Monikę Jurczyk z firmy Osa, Osobista Stylistka do akcji Caterina Personal Stylist. W jej ramach klientki będą mogły uzyskać porady dotyczące określenia swojego typu sylwetki oraz pomoc w wyborze odpowiedniego zestawu ubrań.

 

Caterina słynie z wyrafinowanych kolekcji, dbałości o detale i najwyższej jakości tkanin. Przekłada najnowsze modowe trendy na styl dojrzałych i wymagających klientek, które niezależnie od rozmiaru chcą wyglądać elegancko i z klasą. W kolekcjach marki i przy pomocy Moniki Jurczyk z pewnością każda kobieta na nowo będzie mogła cieszyć się modą i dobrym samopoczuciem.

 

Jeśli Wy również co rano macie dylemat: Nie mam co na siebie włożyć, odwiedźcie koniecznie stronę www.blog.caterina.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja