PL / EN
BUSINESS TALKS FASHION - CYKL WYKŁADÓW

BUSINESS TALKS FASHION - CYKL WYKŁADÓW

Business talks Fashion to kolejny cykl wykładów organizowany przez organizacje działające przy warszawskiej Szkole Głównej Handlowej - Fashion Management Club oraz SKN Biznesu. Dowiedzcie się więcej! 

Podobał Wam się ostatni wykład organizowany przez Fashion Management Club, lub niestety nie udało Wam się na niego dotrzeć? Już niebawem będziecie mogli wziąć udział w kolejnym wydarzeniu przygotowywanym przez grupę studentów Szkoły Głównej Handlowej, która tym razem łączy siły z inną organizacją tej uczelni - SKN Biznesu. Od 13 do 17 kwietnia odbędzie się bowiem nowy cykl spotkań pod hasłem Business talks Fashion, który obejmie nie tylko różne kwestie łączące modę z biznesem, ale także zgromadzi najlepszych ekspertów w tych dziedzinach.  

 

Na pierwszym spotkaniu pt. „Ze szkicu na ulicę, czyli proces tworzenia kolekcji” (poniedziałek, 13.04, godz. 19:30) dowiecie się wielu interesujących szczegółów od wieloletniej projektantki marki Simple - Weroniki Pietras. Temat wtorkowego wykładu (14.04, godz. 19:00) to „Moda na giełdzie z perspektywy najstarszej spółki”, a gościem wydarzenia będzie Prezes firmy Próchnik, Rafał Bauer. W czwartek (16.04, godz. 18:00) Wojciech Skulski, odpowiedzialny za VM firmy Gino Rossi poprowadzi spotkanie pt. „Secrets of Display – język komunikacji z klientem. Jak trendy wpływają na definicję, funkcję i rolę Visual Merchanisingu?” , a ostatni dzień wykładów (17.04, godz. 17:30) poświęcony jest kwestii „Unzip it! Czyli zarządzane produktem, a globalne trendy – rola product managera w procesie tworzenia, produkcji i sprzedaży kolekcji na przykładzie jeansów”. Spotkanie to poprowadzi Product Manager męskiej linii Premium marki Reserved - Radosław Lewoniewski.

 

Na wszystkie spotkania obowiązują zapisy przez stronę www.fmcsgh.pl. Liczba miejsc jest ograniczona!

 

Wydarzeniu po raz kolejny patronuje portal LAMODE.INFO. 

video

CHLOE JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Business talks Fashion | Fashion Management Club | SKN Biznesu | Szkoła Główna Handlowa | wykład | wykłady |

podobne artykuły