lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > BOGATO ZDOBIONA KOLEKCJA BIŻUERII ORNARE MARKI ORSKA
Lamode.info

BOGATO ZDOBIONA KOLEKCJA BIŻUERII ORNARE MARKI ORSKA

BOGATO ZDOBIONA KOLEKCJA BIŻUERII ORNARE MARKI ORSKA

Dodane przez Redakcja
16 Marzec '13

Anna Orska inspiracji i materiałów do kolejnych kolekcji szuka dosłownie wszędzie. Projektantka oryginalnej biżuterii ORSKA dostrzeże piękno tam, gdzie nigdy nie spodziewalibyście się go zobaczyć! Tym razem motywem, który wykorzystała do stworzenia kolekcji ORNARE, stały się stuletnie elementy architektoniczne zupełnie nie kojarzące się z biżuterią.

 

 

Stare i ciężkie romantyczne ornamenty z nutką historii, wykute i zahartowane zostały przez silne ręce kowala, rzeźbiarza lub artysty, który w pocie czoła pracował dniami i nocami. Tak właśnie postawały stare bramy, okucia, reliefowe samowary, piękne klamki i kołatki czy świeczniki, dzbany oraz ramy. Z czasem to rękodzieło straciło na popularności i zastąpiły je elektroniczne gadżety. Na szczeście zostały ponownie ożywioną przez markę ORSKA, a my po raz kolejny doceniamy zaskakujące połączenie tematów, dające niezwykle piękne i misterne efekty. Wykorzystane ornamenty i architektoniczne szczegóły, kojarzą się romantycznie, barokowo, a czasami orientalnie: lwy chroniące przed wrogiem, anielskie skrzydła, embrionalne kolczyki... W kolekcji ORNARE można znaleźć zarówno proste, minimalistyczne wzory z ciekawym akcentem, jak również bogato zdobione elementy zaprojektowane z prawdziwym przepychem.

 

 

Biżuterię ORSKA kupić można w internetowym sklepie www.orska.pl oraz w poznańskim butiku marki w Starym Browarze i przy ul. Mokotowskiej w Warszawie.

 

 

Jak widać, Anna Orska wszystko co ją inspiruje umie przemienić w oryginalna biżuterię, a jej wyobraźnia nie zna granic. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie bogato zdobioną kolekcję ORNARE.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja