lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > BERENIKA CZARNOTA - KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2014/2015
Lamode.info

BERENIKA CZARNOTA - KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

BERENIKA CZARNOTA - KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
07 Listopad '14

W jesienno-zimowym sezonie 2014/2015 Berenika Czarnota powraca z kolekcją o nazwie „Great Expectations”. Czym są tytułowe wielkie nadzieje? Dla grona jej stałych klientek są to z pewnością dzianinowe projekty, które na stałe wpisały się w wizerunek jej autorskiej marki.

 

Zainspirowana słowami Phoebe Philo, w których wyraziła zdanie na temat idei „szybkiej mody” i jej wiecznej pogoni za nowością („The Idea of fast fashion, everything always, having to be new, can lead to nothing but confusion"), polska projektantka stworzyła kolekcję uniwersalną, funkcjonalną i zgodną z charakterem swojej dotychczasowej twórczości.

 

Zamiast zaskakiwać nowymi pomysłami na swoją markę, postanowiła skupić się na tym, w czym jest najlepsza. Nic więc dziwnego, że w jej nowej kolekcji znalazły się luźne długie swetry oraz szeroki wybór ręcznie wykonanych wełnianych czapek (wśród nich pojawiły się projekty o charakterystycznych przeskalowanych splotach).

 

To jednak nie koniec pomysłów Bereniki Czarnoty, bo w jej najnowszej kolekcji nie zabrakło również propozycji z denimu, drukowanych jedwabi oraz nowoczesnych materiałów w odcieniu metalicznego srebra.

 

Co stanowi podstawę mody na co dzień według polskiej projektantki? Odpowiedzi szukajcie w naszej galerii.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja