PL / EN
ANJA RUBIK W KAMPANII „I AM AN IMMIGRANT”

ANJA RUBIK W KAMPANII „I AM AN IMMIGRANT”

81 przedstawicieli branży mody przeciwko polityce Donalda Trumpa!

Anja Rubik to jedna z 81 przedstawicieli branży mody, którzy postanowili zbuntować się przeciwko antyimigracyjnej polityce prezydenta Stanów Zjednoczonych – Donalda Trumpa.

Redakcja W Magazine zainaugurowała protestacyjny projekt „I Am an Immigrant” i zaprosiła do wspólnych działań znane nazwiska rynku mody: modelki, fotografów, projektantów, redaktorów, stylisów i artystów – wszystkich, którzy nie są rdzennymi Amerykanami, ale w USA mieszkają i pracują oraz sprzeciwiają się ksenofobicznym nastrojom panującym w Białym Domu. Na jednym planie spotkali się Anja Rubik, Diane von Furstenberg, Inez&Vinoodh, Mario Sorrenti, Edward Enninful, Adriana Lima, Grace Coddington, Prabal Gurung, Giovanna Battaglia, Doutzen Kroes czy Natasha Poly, aby dokonać solidarnego oświadczenia. Każdy w swoim ojczystym języku lub po angielsku przedstawia się i mówi światu „Jestem Imigrantem”.

ZOBACZ TEŻ: NOWA AMIERICANA

Ameryka była dla mnie dobra” - puentuje Diane von Furstenberg. Aby czas przeszły zmienił się szybko na teraźniejszy – popieramy kampanię „I Am an Immigrant”!

video

MARC JACOBS WIOSNA LATO 2018

tagi: Anja Rubik | kampania | W magazine |

podobne artykuły