lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > ALEXA CHUNG W KAMPANII LONGCHAMP JESIEŃ 2016
Lamode.info

ALEXA CHUNG W KAMPANII LONGCHAMP JESIEŃ 2016

ALEXA CHUNG W KAMPANII LONGCHAMP JESIEŃ 2016

Dodane przez Marta Waglewska
01 Lipiec '16

Kiedy mowa o duecie Peter Lindberg i Alexa Chung spotykających się w Paryżu, intuicyjnie przychodzi na myśl marka Longchamp. I słusznie, bo to ci dwoje spotykając się w miejscu narodzin marki stoją za nową odsłoną jesiennej kolekcji. Brytyjska ikona mody jest ambasadorką francuskiego brandu kolejny sezon (o poprzednich pisaliśmy m.in. tutaj i tutaj), zaś kultowy fotograf żywi do tego miejsca szczególny sentyment choćby ze względu na realizowane tu wcześniej sesje.

 

Jesienna propozycja Longchamp to m.in. odszyta z aksamitnie gładkiej skóry torebka Pénélope Fantaisie, będąca reinterpretacją klasycznej wersji modelu, którą modelka prezentuje odziana w wełniany sweter z nowej linii. W innym ujęciu Alexa prezentuje nowość luksusowego brandu w postaci torby Paris Premier – akcesorium wykonanego z cielęcej skóry zestawionej z futrem z królika z jagnięcą podszewką.

 

Dopełnieniem kampanii będzie film w reżyserii Jean-Francois Juliana, który pojawi się na stronie Longchamp.com 4 października br, w dniu otwarcia remontowanego butiku na Rue Saint Honore w Paryżu. Lubimy!

 

MODA_ZAGRANICZNA/MARKI/ALEXA CHUNG W KAMPANII LONGCHAMP JESIEN 2016/LG_PENELOPE_CURRY_Lifestyle.jpg

 

Fot. Materiały prasowe; torebka Pénélope Fantaisie w odcieniu Curry

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja