PL / EN
AAIZEL: AUSTRALIJSKA MARKA, KTÓREJ SERCE BIJE W PARYŻU

AAIZEL: AUSTRALIJSKA MARKA, KTÓREJ SERCE BIJE W PARYŻU

Poznajcie markę, która zrobiła na nas duże wrażenie!

ODKRYCIE TYGODNIA: AAIZEL

Główną projektantką australijskiej marki Aaizél jest Minnie Jo, i chociaż na stałe mieszka w Melbourne, gdzie odbywa się cały proces produkcji tworzonych przez nią ubrań, to sercem i kwintesencją brandu jest Paryż. Poddana jego urokowi i świadomie z niego  korzystająca, wcale nie jest osamotniona wśród innych lokalnych marek, które mimo, że nogami w Australii, myślami wędrują daleko za horyzont.

aaizelAustralijska marka Aaizel, której serce bije w Paryżu (fot. materiały prasowe)

MARKI MODOWE GODNE UWAGI

Romans z francuską stolicą mody dał upust w 2013 roku, kiedy na świat przyszła marka Minnie, a jej pierwszą, dużą grupą oddanych klientów okazali się właśnie Europejczycy. Spowodowało to, że najnowszą kolekcję postanowiła wprowadzić z dala od domu, w ukochanym Paryżu. Była to jednak decyzja znacznie trudniejsza od wyboru croissanta – projektantka była świadoma tego, czym dla małej marki jest kontynuacja pracy w obcym kraju. Ale podjęła wyzwanie, mierząc się z tym intensywnym i onieśmielającym miastem. I na razie ma się bardzo dobrze.

aaizelO marce Aaizel (fot. materiały prasowe)

POLECAMY: LAMODE POLECA - NAJLEPSZE ADRESY SHOPPINGOWE W LIZBONIE

Lookbook’owe zdjęcia jesienno-zimowej oraz wiosenno-letniej kolekcji znajdziecie w galerii poniżej – Jak Wam się Podoba?

Zobaczcie więcej na www.aaizel.com !

video

GABRIELLE CHANEL, THE PURSUIT OF PASSION

tagi: AAIZEL | MARKI | LAMODE POLECA |

podobne artykuły