lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > RUSSIAN VODKA - KOLEKCJA MOZCAU GOLD LABEL WIOSNA LATO 2012
Lamode.info

RUSSIAN VODKA - KOLEKCJA MOZCAU GOLD LABEL WIOSNA LATO 2012

RUSSIAN VODKA - KOLEKCJA MOZCAU GOLD LABEL WIOSNA LATO 2012

Dodane przez Weronika P.
12 Kwiecień '12

Po sukcesach marki Mozcau by Justin przyszedł czas na nową odsłonę projektów w linii Gold. Jak sugeruje nazwa, będzie to linia bardziej ekskluzywna, a ubrania odszywane na zamówienie i życzenie klientów. Premiera Mozcau Gold Label odbędzie się 19. kwietnia w Zakopanem, w oddającym jej estetykę hotelu Tatra Chalet.

 

Światło dzienne ujrzał właśnie look book mini kolekcji Russian Vodka, należącej do linii Gold. Znajdziemy tu bardzo kobiece kroje i nadruki, zdradzające znajomość aktualnych trendów. Nadruk na jedwabiu to reprodukcja obrazu Jacquesa Louisa Davida, Francuza, który miał zaszczyt malować samego Napoleona Bonaparte. To także mocny reprezentant nurtu klasycyzmu w sztuce. Obraz użyty w kolekcji Russian Vodka jest historią wielkiej antycznej miłości.

 

W krojach zdecydowanie można rozpoznać inspirację światowymi tendencjami w modzie. Kobieca baskinka z lat 20.tych, krótkie, odsłaniające brzuch topy w stylu lat 50.tych czy skóra połączona ze zwiewnym jedwabiem to mocne strony mini kolekcji.Całość będzie dostępna w Zakopanem, Warszawie i Nowym Jorku.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja