lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > NICE GIRL - KOLEKCJA EST BY ES WIOSNA LATO 2012
Lamode.info

NICE GIRL - KOLEKCJA EST BY ES WIOSNA LATO 2012

NICE GIRL - KOLEKCJA EST BY ES WIOSNA LATO 2012

Dodane przez Weronika P.
09 Kwiecień '12

Założeniem marki est by eS. jest oferowanie ubrań oryginalnych, z pomysłem, w przystępnych, można powiedzieć „sieciówkowych” cenach. Co ciekawe, tym samym nie tracą one na jakości. To założenie przyświeca także najnowszej kolekcji.

 

Nice girl to jak zapowiada projektantka, Gosia Sobiczewska, odpowiedź na wszelkie modowe wątpliwości kobiet. Stawia na ubranie, a nie przebranie, pozostawiając klientkom swobodę i duży wybór projektów. Chodzi przecież o to, żeby czuć się po prostu kobieco.

 

W kolekcji Nice girl zdecydowanie triumf święcą sukienki. Znajdziemy tu więc proejkty uszyte z kremowego jedwabiu, w odcieniach szarości i z kontrastującymi rękawami i tuniki z dużymi kieszeniami. Te ostatnie zaskakująco łączą w sobie nonszalancję i minimalizm.

 

Jeśli nie jesteście fankami sukienek, est by eS. proponuje bluzki z kokardami w stylu retro, błyszczące asymetryczne topy i całą gamę spódnic (od lekkich i zwiewnych po cięższe, złożone z kilku warstw materiału). Ubrania marki posiadają jeszcze jedną zaletę - mimo odważnej formy i modnego koloru można je z łatwością zestawia na wiele sposobów. Wystarczy wprawić w ruch naszą wyobraźnię.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja