lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > MOZCAU - LOOKBOOK KOLEKCJI WIOSNA LATO 2013
Lamode.info

MOZCAU - LOOKBOOK KOLEKCJI WIOSNA LATO 2013

MOZCAU - LOOKBOOK KOLEKCJI WIOSNA LATO 2013

Dodane przez Katarzyna Filcek
06 Maj '13

To opowieść o miłości, która trwała 4 minuty i 37 sekund. Było już późno w nocy, gdy rozbrzmiała ta piękna piosenka. Podniosłam najcięższy kilof i wymierzyłam cios prosto w jego serce. Przez powstałą w ten sposób szczelinę mogłam dojrzeć sączący się strumień bardzo jasnego światła. Prezydent był bardzo blisko…

 

Wbrew pozorom, ten frapujący cytat nie pochodzi z kart poetyckiego romansu, lecz stanowi opis najnowszych propozycji MOZCAU. Tym razem projektantka Mickey Wyrozębski, inspirując się tajemniczym politykiem, manierami i elegancją godną dyplomaty oraz stylem godnym pierwszej damy, stworzyła serię projektów łączących w sobie formalny szyk z prostotą i nowoczesnością formy.  

 

 

Co znajdziemy w kolekcji „The First Lady”? Wszechobecną czerń i biel, przełamaną w paru miejscach błękitem flagi ONZ lub nadrukiem ukazującym Biały Dom. Sportowe bluzy obok eleganckich sukni z wycięciem na plecach i oversizove t-shirty zestawione z bawełnianymi cygaretkami. Zderzenie minimalizmu formy z maksymalizmem treści.

 

 

Kolekcję MOZCAU wiosna lato 2013 sfotografował współpracujący na stałe z marką Stanisław Bobrowiec Boniecki. Przed obiektywem stanęła Katarzyna Dąbek (Eastern Models), zaś o makijaż zadbała Paula Dźwigała.

 

Całość lookbooka kolekcji „The First Lady” tylko w naszej galerii.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja