lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > MAGDALENA JASEK W SESJI DLA MARCOWEGO VOGUE UKRAINE
Lamode.info

MAGDALENA JASEK W SESJI DLA MARCOWEGO VOGUE UKRAINE

MAGDALENA JASEK W SESJI DLA MARCOWEGO VOGUE UKRAINE

Dodane przez Redakcja
25 Luty '13

Świat mody docenił, kolejną polską top modelkę, która dzięki tegorocznym oraz zeszłorocznym Fashion Week’om i dużej ilości zrealizowanych w trakcie nich pokazów staje się następną niezwykle rozchwytywaną dumą narodową. Zaledwie dwa dni temu pisaliśmy o jej przepięknej sesji do edytorialu francuskiego wydania Vogue, a dziś przedstawiamy Wam Polkę w obiektywie Alexey’a Kolakova dla premierowego, marcowego wydania ukraińskiej edycji magazynu. 

 

 

Rudowłosa modelka o niezwykle charakterystycznej urodzie zachwyca świat mody. Magda Jasek chodzi także po światowych wybiegach a do swoich projektów angażują ją największe domy mody. Jest jedną z liderek wśród Polek za naszymi granicami, możemy ją zobaczyć m.in. w kampanii polskiej marki Bohoboco, Valentino wiosna lato 2013 czy Louis Vuitton, lookbook’u Céline oraz Thakoon.

 

 

W najnowszym edytorialu ukraińskiego Vogue Magda pozuje w obiektywie Alexy Kolakova, zaś za stylizację odpowiada Julie Pelipas. Już niebawem na LAMODE.INFO będziecie mogli przeczytać wywiad z modelką, a tymczasem zapraszamy Was do naszej galerii i obejrzenia przepięknej sesji z rudowłosą pięknością.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja