lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > KOSMICZNA KOLEKCJA RENATY MIYABI MOLIK
Lamode.info

KOSMICZNA KOLEKCJA RENATY MIYABI MOLIK

KOSMICZNA KOLEKCJA RENATY MIYABI MOLIK

Dodane przez Weronika P.
28 Marzec '11

Renata Miyabi Molik to absolwentka łódzkiej Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w kierunku projektowania ubioru i biżuterii. Ma na swoim koncie kilka znaczących sukcesów np. dotarcie do finału Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów podczas Off Fashion 2009 w Kielcach oraz Eko Fashion Show 2010 w Poznaniu.

 

W Atelier Miyabi powstają oryginalne kostiumy sceniczne, które cieszą się dużym powodzeniem wśród artystów i fotografów przy sesjach zdjęciowych. Renata współpracuje z gronem piosenkarek i aktorek m.in. z Marietą Żukowską, która pojawiła się w jej kreacji podczas Festiwalu Filmów w Cannes.

 

Przedstawiamy Wam kolekcję My Space, do której stworzenia popchnęła projektantkę fascynacja filmami science fiction, futurystyką i współczesnym design’em. Kolekcja opowiada historię kobiet przyszłości. Projektantka duży nacisk położyła na ukazanie ich ambiwalentnej natury – z jednej strony to zimne cyborgi, z drugiej subtelne istoty skrywające emocje pod “pancerzem”. Całość to fascynująca fuzja kontrastów i kosmicznych stylizacji. Zdecydowanie nie pret-a-porter, ale doceniamy unikalność i kreatywność młodej adeptki projektowania.

Galeria 1-5/6
Galeria 1-5/6
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja