lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > KOBIETA W CZERWIENI – JESSICA CHASTAIN NA OKŁADCE STYCZNIOWEGO VOGUE GERMANY
Lamode.info

KOBIETA W CZERWIENI – JESSICA CHASTAIN NA OKŁADCE STYCZNIOWEGO VOGUE GERMANY

KOBIETA W CZERWIENI – JESSICA CHASTAIN NA OKŁADCE STYCZNIOWEGO VOGUE GERMANY

Dodane przez Redakcja
11 Grudzień '12

Jessicę Chastain znają wszyscy miłośnicy kina oraz fani kobiecych stylizacji. Rudowłosa aktorka pnie się na drabinie sławy coraz śmielej i wyżej. Amerykanka oprócz fantastycznych ról filmowych przyjmuje zaproszenia od redaktorów najbardziej prestiżowych magazynów mody.

 

Ostatnio aktorkę mogliśmy podziwiać na czterech różnych okładkach styczniowego wydania W Magazine Art Meets Fashion. Jessica pojawiła się również w przepięknej sesji we włoskim Vogue. Teraz przyszła pora na niemieckie wydanie biblii mody.

 

Amerykanka wzięła udział w sesji okładkowej dla noworocznego numeru Vogue Germany. Jessica w obiektywie Bruca Webera pozuje w czerwonej stylizacji Christiane Arp, na którą składają się rzeczy z wiosennej kolekcji Gucci. Całość wizerunku dopełnia płomienny kolor włosów aktorki i pomalowane w intensywnej czerwieni usta.

 

Edytorial z Jessicą Chastain jest częścią większego materiału o najpopularniejszych kobietach 2012 roku. Oprócz bohaterki filmu Służące w artykule pojawiły się Michelle Dockery i Kate Upton.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja