lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > ALBUM LA BOÎTE JEAN LARIVIÈRE DLA LOUIS VUITTON
Lamode.info

ALBUM LA BOÎTE JEAN LARIVIÈRE DLA LOUIS VUITTON

ALBUM LA BOÎTE JEAN LARIVIÈRE DLA LOUIS VUITTON

Dodane przez Weronika P.
25 Grudzień '11

Jean Larivière to fotograf, który współpracował z Louis Vuitton przez wiele lat. Zrobili wspólnie kilka kampanii reklamowych i artystycznych projektów. Jednym z nich jest właśnie wydany album z fotografami Larivière, zrobionymi podczas podróży po świecie. Przez ponad 20 lat ten artysta, zafascynowany surrealizmem, odbył kilkadziesiąt podróży pod egidą Louis Vuitton. Był m.in. na Grenlandii, w Jemenie, na stepach Patagonii, w Tajlandii i w Nepalu. Fascynujące wspomnienia udokumentował m.in. w kampanii reklamowej Spirit of Travel.

 

Boîte Jean Larivière to zbiór najpiękniejszych zdjęć zamkniętych w albumie zaprojektowanym przez Louis Vuitton. Zawiera czarno-biały materiał m.in. z Chin i Birmy, z fascynującą grą światłem i zapierającymi dech w piersiach przestrzeniami.

 

- Chciałem stworzyć fotografie, które w takim samym stopniu byłyby obrazami z przeszłości, co z teraźniejszości i przyszłości. Miały być ponadczasowe, wywoływać skojarzenia z pięknem, luksusem, spokojem i fantazją. – przedstawiał swoją wizję kolaboracji z Louis Vuitton Jean Larivière. Czy udało mu się sprostać własnym założeniom? Zajrzyjcie do albumu Boîte Jean Larivière.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja