lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > 8 OKŁADEK ANTIDOTE MAGAZINE JESIEŃ ZIMA 2013
Lamode.info

8 OKŁADEK ANTIDOTE MAGAZINE JESIEŃ ZIMA 2013

8 OKŁADEK ANTIDOTE MAGAZINE JESIEŃ ZIMA 2013

Dodane przez Kinga Rylska
09 Październik '13

Tych top modelek tak naprawdę nie trzeba nikomu przedstawiać. Karlie Kloss, Kasia Struss, Małgosia Bela, Constance Jablonski, Nadja Bender, Liu Wen, Karlina Caune czy Marie Piovesan swoją pozycję w światowym modelingu wypracowywały przez lata. Z całą pewnością mogłyby już spokojnie przejść na emeryturę, ale wcale o tym nie myślą, a pałają jeszcze większą siłą i chęcią pracy.

 

 

Wciąż możemy je oglądać na wybiegach najznakomitszych światowych projektantów, okładkach prestiżowych magazynów czy w kampaniach reklamowych potężnych brandów. Do swoich dokonań wciąż dokładają nowe, czego przykładem jest najnowsza okładkowa sesja magazynu Antidote. Przed obiektywem cenionego fotografa Victora Demarchelier, stanęły wszystkie wyżej wspomniane top modelki i tak o to powstało osiem różnych okładek jesienno-zimowego wydania Antidote Magazine.  

 

 

Zdjęcia okładkowe „The Paris” Issue - bo tak zatytułowany jest najnowszy numer – przypominają nam kompozyty, jakie można dostrzec w agencjach modelek. Dziewczyny zostały ukazane w dość stonowanej i surowej konwencji, a na zdjęciach nie dostrzeżemy praktycznie żadnej scenografii. Tak, oto przeważnie wyglądają wizytówki modelek, czyli właśnie tzw. kompozyty, które dodatkowo wzbogacone są o ich wymiary. Te modelki z pewnością są wystarczająco rozpoznawalne już na wszystkich castingach i nie potrzebują tego typu „wizytówki”, lecz inspiracja tym przedmiotem w sesji Antidote dała doskonały efekt.

 

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie 8 okładek najnowszego wydania Antidote Magazine jesień zima 2013, autorstwa Victora Demarchelier.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja