lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > III EDYCJA DIVE INTO FASHION
Lamode.info

III EDYCJA DIVE INTO FASHION

III EDYCJA DIVE INTO FASHION

Dodane przez Redakcja
09 Maj '11

21 maja Centralny Basen Artystyczny po raz kolejny rozbłyśnie w świetle fleszy dzięki imprezie Dive into Fashion organizowanej przez Magdalenę Sobolską. To ostatnia odsłona projektu przed wakacjami – co jest jednym z powodów, dlaczego nie można pozwolić sobie na nieobecność. Kolejne powody? Masa atrakcji przewidzianych na tę modową noc!

 

Tego wieczoru na gości impreza czeka niepowtarzalne show gościa specjalnego tej edycji - Roberta Kuty. Jego obecność to gwarancja, że będzie się działo! Efektowne wizualizacje i niesamowite murale sprawią że, sztuka wymiesza się ze światem mody.

 

Dive Into Fashion to jednak przede wszystkim pokazy mody. Z każdą edycją imprezy wzrasta liczba projektantów prezentujących swoje kolekcje. Tym razem będziemy mieli przyjemność obejrzeć aż siedem pokazów (nazwiska projektantów poznamy już wkrótce). Jednym z nich będzie na pewno Michał Szulc, który przedstawi kolekcję, która pierwszą odsłonę miała na FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi.

 

Po pokazach o wszystkich spragnionych muzycznych doznać zadba Dj Matt Kruger z Niemiec, który rozgrzeje parkiet i porwie wszystkich do tańca.

 

Dive Into Fashion III
Centralny Basen Artystyczny (ul. Konopnickiej 6, pod Teatrem Imka)
21 maja 2011 godz. 20:30
Wstęp: 15 PLN

 

tl_files/COMMUNITY/LAMODE POLECA/DIVE INTO FASHION 3/plakat.jpgfot. materiały prasowe

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja