PL / EN
ZUZANNA BIJOCH W EDYTORIALU „SO CHIC” DLA SIERPNIOWEGO WYDANIA NUMERO RUSSIA

ZUZANNA BIJOCH W EDYTORIALU „SO CHIC” DLA SIERPNIOWEGO WYDANIA NUMERO RUSSIA

Zuzanna Bijoch zaliczyła kolejną okładkową sesję! Tym razem, dla sierpniowego Numéro Russia, polską top modelkę sfotografował Kai Z Feng. Zobaczcie efekty! 

„So Chic” to udany edytorial z jedną z najlepszych polskich modelek- Zuzanną Bijoch. Podopieczna warszawskiej agencji D’Vision, którą ostatnio mogliśmy podziwiać choćby w jesienno-zimowej kampanii Elisabetty Franchi, stanęła przed obiektywem chińskiego fotografa Kai Z Feng, a efekty ich współpracy znalazły się w sierpniowym wydaniu magazynu Numéro Russia.


Numer otwierają dwie różne okładki – na jednej uwagę zwracają charakterystyczne okulary przeciwsłoneczne amerykańskiej marki Mercura NYC, a druga, w całości prezentuje nam look z najnowszej jesienno-zimowej kolekcji Jeremy’ego Scott’a dla Moschino. A co zobaczymy już w ramach samego edytorialu? Stylistka Brylie Fowler postanowiła zaszaleć z tkaninami i fakturami, które osadził w zróżnicowanej kolorystyce. Mamy tu m.in. przepiękny komplet od Emanuela Ungaro połączony z płaszczem Dior, w tym samym odcieniu petrol blue. Pozostałe sylwetki tworzą projekty takich marek jak Alexander McQueen, Prada,  Miu Miu, Dsquared, Alexander Wang czy Moschino.

 

Poniżej znajdziecie wszystkie zdjęcia. Jak oceniacie kolejną sesję z udziałem Zuzy? 

 


video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Zuza Bijoch | D'Vision | Numéro Russia | Kai Z Feng | Brylie Fowler | ZUZANNA BIJOCH |

podobne artykuły