PL / EN
ZOSIA PROMIŃSKA WE WRZEŚNIOWYM VANITY FAIR ITALY

ZOSIA PROMIŃSKA WE WRZEŚNIOWYM VANITY FAIR ITALY

Pierwsze skojarzenie? Brigitte Bardot! Zobaczcie polską modelkę, Zosię Promińską w roli ikony lat 50’ i 60’. Autorem zdjęć z wrześniowego Vanity Fair Italy jest fotografka, Signe Vilstrup.

Świat mody uwielbia zabierać nas w dalekie podróże – czasem w przyszłość, czasem do egzotycznych zakamarków świata, zaś tym razem do czasów, w których żyła Brigitte Bardot. Ikona piękna i seksapilu lat 60’ i 70’ wywarła ogromny wpływ na świat mody, wiele kolekcji i sesji było inspirowanych jej wizerunkiem. Tym razem przedstawiamy Wam edytorial z włoskiego Vanity Fair.

 

W sesji pojawiła się polska modelka – Zosia Promińska. Stylizacje w sesji totalnie kojarzą się z Brigitte Bardot. Ubrania użyte w sesji w połączeniu z charakterystyczną dla gwiazdy fryzurą i makijażem, sprawiają, że modelka wygląda wręcz identycznie. Seksowne outfity z pięknie podkreśloną talią i  wyeksponowanymi nogami również kilkadziesiąt lat później wyglądają kusząco i są uznawane za niezwykle kobiecie.

 

Zdjęcia są lekko nieostre, co sprawia, że jeszcze bardziej wydaje nam się, że zostały wykonane ponad poł wieku temu. Ich autorką jest  Signe Vilstrup. Zobaczcie całą sesję!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Zosia Promińska | Vanity Fair | Vanity Fair Itely | Signe Vilstrup |

podobne artykuły