Logotyp serwisu lamode.info
ZOOM NA STYL – RIHANNA

ZOOM NA STYL – RIHANNA

Rihanna z nastoletniej gwiazdki przeobraziła się w kobietę sukcesudiwę, której styl śledzimy z zapartym tchem. Ostatnio szczególnie upodobała sobie biel - zobaczcie sami!

Z początku wielu nie wierzyło, iż artystce z Barbadosu uda się odnieść sukces. Dziś jej pozycja jest niepodważalna, a Rihanna zyskała status diwy, której dokonania muzyczne obserwuje cały świat. Duże emocje wzbudza również jej styl – zmienny, ale zawsze całkowicie przemyślany. Ostatnio uległ on sporej przemianie - artystka stawia na klasyczne, proste rozwiązania. Szczególnie upodobała sobie biel - my prezentujemy kilka najlepszych, naszym zdaniem, stylizacji.

 

 

 

 

 

1.

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/CIELISTE SZPILKI W STYLU RIHANNY/1.jpg

fot. East News/ Rihanna

 

Dzięki tej stylizacji Rihanna pokazała, że casual nie musi być nudny - wręcz może wyróżnić nas w tłumie. Do prostego połączenia jeansowych rurek i białej koszuli artystka dopasowała cieliste szpilki Louboutin, złotą biżuterię i torebkę z klasycznej linii Fendi. Efekt? Glamour w wersji na co dzień. Brawo!

 

 

2.

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/GWIAZDY KOCHAJA BIEL/EN_00965833_0022 - Kopia.jpg

fot. East News/ Rihanna

 

Ta stylizacja wywołała burzę w mediach. Rihanna, zwykle występując w popowo-funkowych, seksownych kreacjach zdecydowała się na coś zupełni innego - pokazując tym samym, że ma świetny gust. Biały garnitur, zmysłowo rozpięta koszula oraz neutralne kobiece szpilki (znów cieliste Louboutin!) wydobyły z artystki pewną siebie kobietę z klasą. Morał z tego jest prosty - nonszalancja i prostota potrafią zdziałać więcej niż agresywny, nastawiony na kiczowaty seksapil wizerunek.

 

 

3.

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - RIHANNA/EN_00977230_0626.jpg

fot. East News/ Rihanna

 

Jedno ze zdjęć Rihanny z wakacji przedstawiło piosenkarkę w białym, zmysłowo wyciętym kombinezonie YSL, okularach i z torebką retro, w supermodnych koturnach, i klasycznym, czerwonym manicure. W całym zestawie artystka wyglądała jak gwiazda największego formatu, którą de facto jest. Porusza nas fakt, iż nie pozwala ona sobie na nieprzemyślane stylizacje, dając tym samym dowód swego wyczucia w kwestii mody. Jej ewolucja od gwiazdki pop aż do statusu kobiety o niezaprzeczalnym wpływie na muzyczny biznes odzwierciedla się właśnie w stylu. To fascynujące i niezwykle zajmujące - z przyjemnością będziemy dalej obserwować zmiany w karierze i stylu Rihanny.

tagi: gwiazdy | stylizacje gwiazd | RIHANNA |

podobne artykuły