PL / EN
ZOOM NA STYL - MICHAŁ PIRÓG

ZOOM NA STYL - MICHAŁ PIRÓG

Tytuł kultowego filmu "Men in black" idealnie oddaje styl Michała Piróga - opiekuna początkujących modelek w programie Top Model. Zobaczcie ekstrawaganckie stroje choreografa, w których główną rolę gra czerń.

Gdyby w Polsce nagrywano kolejną część kultowego filmu Men in black, bez wątpienia główną rolę powinien otrzymać Michał Piróg. Tancerz, choreograf, a także opiekun początkujących modelek w programie Top Model udowadnia, że czerń wcale nie musi być klasyczna i nudna.

 

W swoich strojach często stawia na młode polskie marki, które tworzą modę offową i zagranicznych projektantów o ugruntowanej pozycji. Zobaczcie wybrane stylizacje Piróga z czernią w roli głównej!

 

 

 

1.

 

Michał Piróg na pokazie kolekcji paprocki&brzozowski

fot. LAMODE.INFO/Jakub Pleśniarski; Michał Piróg na pokazie kolekcji paprocki&brzozowski

 

Michał Piróg jest częstym gościem pokazów mody, nawet jeśli na wybiegu nie są prezentowane męskie stroje. Na pokaz kolekcji paprocki&brzozowski postawił naturalnie na czarny outfit. Geometryczny płaszcz ozdobiony metalowymi wykończeniami to projekt Ricka Owensa (ok. 10.000 PLN). Awangarda w najlepszym wydaniu - u Michała Piróga to motyw przewodni niemal wszystkich stylizacji.

 

 

 

2.

 

Michał Piróg na pokazie kolekcji Macieja Zienia

fot. LAMODE.INFO/ Jakub Pleśniarski; Michał Piróg na pokazie kolekcji Macieja Zienia

 

Kolejny pokaz i kolejna stylizacja w klimacie black. Tym razem swoją kolekcję prezentował Maciej Zień, a Michał Piróg na jedno z najważniejszych modowych wydarzeń sezonu zdecydował się na wielowarstwowość. Zmiksował propozycje od różnych marek i projektantów – polskiego duetu Zuo Corp, Religion&Religion, Pop Issue i stworzył tym samym swoją własną wizję mody na czerwony dywan.

 

 

 

3.

 

Michał Piróg na prezentacji jesiennej ramówki TVN

fot. East News/ Michał Piróg na prezentacji jesiennej ramówki TVN

 

Na prezentację jesiennej ramówki TVN Michał Piróg zdecydował się na strój, który jest kwintesencją jego stylu. Oversize’owa koszula bez rękawów – miks klasyki i awangardy - w połączeniu z szerokim skórzanym pasem rozszerzającym się na biodra, jeansowymi rurkami i botkami składały się na ekscentryczną stylizację w klimacie mody offowej. Wyznacznikiem i motywem przewodnim stroju jest oczywiście kolor czarny!

 

Styl Michała Piróga ma tak samo wielu zwolenników, jak i przeciwników. My choreografa cenimy za bezkompromisowość i dystans do samego siebie. W końcu moda nie zawsze musi być (u)brana na poważnie!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Michał Piróg | gwiazdy | stylizacje gwiazd |

podobne artykuły