PL / EN
ZMIEŃ SWÓJ STYL DZIĘKI AKCESORIOM DO WŁOSÓW JENNIFER BEHR

ZMIEŃ SWÓJ STYL DZIĘKI AKCESORIOM DO WŁOSÓW JENNIFER BEHR

Chcesz zmienić swoją fryzurę i nadać charekteru całej stylizacji? Koniecznie zobacz akcesoria do włosów projektantki Jennifer Behr!

Jak wiadomo włosy są bardzo istotnym elementem codziennej stylizacji, a dobrze dopasowana fryzura potrafi zupełnie zmienić look. Teraz jest to jeszcze łatwiejsze, dzięki akcesoriom do włosów Jennifer Behr, za sprawą których w jednej chwili możemy przeobrazić się z pracownicy biura czy pilnej studentki w delikatną i efemeryczną, bądź dziką i seksowną kobietę.

 

Jedwab, pióra, skóra, kamienie, metalowe wykończenia – to główne materiały, z których powstają kolekcje Behr. Tradycyjne z pozoru dodatki, dzięki dużej wyobraźni projektantki, przeobrażają się w pełne przepychu, nowoczesne akcesoria.

 

Wyraziste dodatki do włosów to prawdziwy przedmiot pożądania nadchodzącego sezonu. Ręcznie tworzone i projektowane w Brooklynie i na Manhattanie przez Behr, docierają aż do ulic Paryża, wybiegów Nowego Jorku i chodników Londynu. Jeśli i Wam przypadły do gustu, możecie je zakupić w butiku Gosi Baczyńskiej przy ulicy Floriańskiej 6 w Warszawie. Mamy nadzieję, że moda na kolekcje Behr trafi również do polskich miast.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Jennifer Behr | trendy jesień zima 2011 | kolekcja | włosy | akcesoria do włosów |

podobne artykuły