PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ZJAWISKOWY EDYTORIAL ŁUKASZA PUKOWCA DLA FRANCUSKIEGO WYDAWNICTWA BLANCHE

ZJAWISKOWY EDYTORIAL ŁUKASZA PUKOWCA DLA FRANCUSKIEGO WYDAWNICTWA BLANCHE

Fotograf Łukasz Pukowiec doczekał się już publikacji m.in. dla Vanity Teen, Papecut Magazine czy Umno. Zobaczcie jego najnowszy edytorial dla francuskiego wydawnictwa Blanche i przekonajcie się, że jest to osoba, na którą warto stawiać!

Edytorial fotografa Łukasza Pukowca dla francuskiego wydawnictwa Blanche zatytułowany jest bardzo prosto – Ana. Jednak rozbudowane słownictwo jest tu zdecydowanie zbędne, ponieważ zdjęcia mówią same za siebie.

 

Isnpirujące stylizacje, do których użyte zostały zarówno ubrania polskich projektantów – Bohoboco, Agnieszki Maciejak, Mariusza Brzezińskiego, Elżbiety Maksymiuk, ZUO Corp., Mateusza Michalczyka, Domi Grzybek,  Emilii Zalewskiej i Jakuba Pieczarkowskiego - popularnych sieciówek, jak i światowych domów mody to koncepcja stylistki Magdy Jagnickiej. Intrygujące makijaże wykonała Marianna Jurkiewicz, a za włosy odpowiedzialny był Alan Dąbrowski (Jaga Hupało Born To Create Create Team).

 

Przed obiektywem Łukasza Pukowca stanęła Anastazja Niementowska (New Age Models), która wcieliła się w postać Any – kobiety o wielu twarzach. Miksując ze sobą przeciwstawne klimaty – futurystyczny look, retro czy trend związany z frędzlami, udało się uzyskać wyjątkowy i niepowtarzalny edytorial, wnoszący do polskiego świata mody mnóstwo świeżości.

 

Łukaszowi gratulujemy kolejnego sukcesu! Zajrzyjcie do galerii i przekonajcie się o tym, że jest to osoba, na którą warto stawiać!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Łukasz Pukowiec | Blanche Magazine | fotograf | moda polska |

podobne artykuły