Logotyp serwisu lamode.info
ZIMOWA KOLEKCJA SPRINGFIELD W DUCHU SLOW LIFE

ZIMOWA KOLEKCJA SPRINGFIELD W DUCHU SLOW LIFE

Zimą Springfield proponuje zwolnić szaleńcze tempo życia. Zobaczcie kampanię reklamową marki inspirowaną nurtem slow life!

W ciągłym biegu, pośpiechu, bez szans na odpoczynek i chwilę relaksu przemierzamy każdy kolejny dzień. Z pomocą przychodzi nam marka Springfield, która w sezonie jesień zima 2011 proponuje zwolnić tempo i w swojej najnowszej kolekcji funduje modową podróż zgodnie z duchem slow travel.

 

Pikowane kurtki w intensywnych barwach, wełniane kardigany z ozdobnym ściegiem warkoczowym, ciepłe czapki i szale niczym zrobione na drutach – to główne elementy wśród zimowych propozycji marki. Poszczególne egzemplarze świetnie sprawdzą się podczas długich zimowych wędrówek zarówno po mieniących się świątecznymi lampkami miastach jak i ośnieżonych bezdrożach. Stąd kolorystyka kolekcji opiera się na barwach ziemi – beżach, szarościach, aż po soczystą zieleń i pomarańcz.

 

Wygoda, komfort i ciepło to kluczowe elementy zimowych stylizacji, odnajdziecie je w propozycjach Springfield – zajrzyjcie do galerii!

tagi: Springfield | trendy jesień zima 2011 | kolekcja | marka |

podobne artykuły