Logotyp serwisu lamode.info
ZIEŃ MARIAGE - HONORATA WOJTKOWSKA PRZED OBIEKTYWEM ŁUKASZA DZIEWICA

ZIEŃ MARIAGE - HONORATA WOJTKOWSKA PRZED OBIEKTYWEM ŁUKASZA DZIEWICA

Suknia ślubna projektu Macieja Zienia to wymarzona kreacja większości panien młodych. Zobaczcie lookbook z Honoratą Wojtkowską w wykonaniu Łukasza Dziewica.

Suknia ślubna – tylko od Macieja Zienia. Tak twierdzi coraz więcej panien młodych. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom projektant przygotował specjalną kolekcję Zień Mariage, która jest uhonorowaniem tego niezwykłego dnia.

 

Suknia ślubna zawiera to wszystko, co charakterystyczne było dla moich sukien wieczorowych. Są więc bardzo lekkie, zwiewne, ale i nowoczesne. Oczywiście często zdarza się, że przychodzi do mnie klientka z pewnym pomysłem na swoją wymarzoną kreację – koronka, styl hippie, glamour – ja te hasła przyjmuje, a następnie przekładam na swoją wizję. Myślę, że przychodząc po suknię do projektanta jest się świadomym jego twórczości, to podstawa do tego, aby stworzyć odpowiedni model. – mówi Maciej Zień.

 

Do współpracy przy kampanii projektant zaprosił nowe twarze – fotografa Łukasza Dziewica oraz Honoratę Wojtkowską, znaną bliżej z programu Top Model. Zostań Modelką. Młody zespół świetnie poradził sobie z wyzwaniami, jakie postawił przed nimi Maciej Zień.

 

Efekty zobaczcie w naszej galerii!

tagi: Zień | Honorata Wojtkowska | Łukasz Dziewic | moda ślubna |

podobne artykuły