PL / EN
ZAPACH JO MALONE POPPY & BARLEY – SERCE ANGIELSKIEJ ŁĄKI

ZAPACH JO MALONE POPPY & BARLEY – SERCE ANGIELSKIEJ ŁĄKI

Kompozycja w której dramatyzm przeplata się z pełnią życia – stając się kultową propozycją.

,,Ten kwiatowy zapach ma w sobie coś nieoczekiwanego i niezwykłego - kontrast pomiędzy żywymi makami i wartościowymi zbożami, wzmocniony nutami fiołka, jeżyn i fig.” - Mathilde Bijaoui, kreatorka zapachów Jo Malone

JO MALONE - WYRAFINOWANA ELEGANCJA

Brytyjska marka, założona przez perfumiarkę Jo Malone słynie z eleganckich zapachów, luksusowych świec oraz wyjątkowych produktów do pielęgnacji. Od momentu wydania pierwszej kompozycji Lime Basil & Mandarin w 1999 roku, Jo Malone znajduje się w elitarnym gronie marek tworzących najlepsze perfumy na świecie. Główną filozofią jest swoboda kreacji – stworzone zapachy, można nosić zarówno solo jak i skumulowane. To pozwala na stworzenie kilkuset indywidualnych i wyjątkowych konfiguracji.

Najnowsza kreacja – woda perfumowana Poppy&Barley wchodzi w skład limitowanej kolekcji English Fields Jo Malone. Zainspirowana została wspaniałymi angielskimi polami, tam gdzie kłosy zbóż przeplatają się z kwiatami. Przywodzi ona na myśl koniec lata, kiedy pola są morzem złota, a pośród nich znajdują się maki poruszające się i tańczące na wietrze – o czym wspomina Celine Roux, Jo Malone Head of Global Fragrance.

jo-malone

Jo Malone London Poppy & Barley 499zł/100ml (fot. materiały prasowe)

JO MALONE POPPY & BARLEY – GDZIE KŁOSY ZBÓŻ SPOTYKAJĄ SIĘ Z MAKAMI

Kompozycję Jo Malone Poppy&Barley tworzą: soczysta czarna porzeczka, fiołek, dojrzałe jeżyny oraz figa. W sercu tego owocowo-kwiatowego zapachu, pudrowe nuty przeplatają się z pszenicą i pełnymi życia czerwonymi makami. Poprzez bujne łany zbóż, ścieżka prowadzi do podstawy... a tam znajduje się: niezwykle otulające białe piżmo, pożywne otręby i miękki jak bawełna jęczmień. Architektura zapachu jest jednocześnie kusząca, sielska, wyrazista i zmysłowa – niczym ożywiony krajobraz.

jo_malone

Jo Malone London Poppy & Barley Cologne 250 zł/30 ml (fot. materiały prasowe)

JO MALONE POPPY & BARLEY – PROSTOTA KSZTAŁTÓW

Każdy flakon Jo Malone, powstaje dzięki inspiracjom ze świata sztuki i mody. Transparentny flakon zaprojektowany z wyjątkową precyzją, nie tylko chroni drogocenną zawartość ale także doskonale eksponuje miksturę. Zwieńczeniem okazuje się być, charakterystyczny dla marki srebrny korek, a całość zostaje umieszczona w kremowo-czarnym pudełku. Cały proces, tak jak tworzenie kompozycji przebiega ze szczególną dbałością o detale.

jo-malone

Jo Malone London Poppy & Barley Mydło w płynie 140 zł/250 ml (fot. materiały prasowe)

Wyruszcie wspólnie z Jo Malone w niezwykłą podróż, pośród malowniczych łąk i idyllicznych krajobrazów przepełnionych sielską aurą!

video

KAMELIA - KWIAT CHANEL

tagi: Jo Malone London | zapachy |

podobne artykuły