PL / EN
WZÓR KULTOWEJ KOSZULKI POLO W NAJNOWSZEJ KOLEKCJI ZEGARKÓW MARKI LACOSTE

WZÓR KULTOWEJ KOSZULKI POLO W NAJNOWSZEJ KOLEKCJI ZEGARKÓW MARKI LACOSTE

Wzór tkaniny kultowego modelu koszulki polo stał się inspiracją do stworzenia zegarka, czyli kolejnego ponadczasowego produktu marki Lacoste. Poznajcie szczegóły! 

Niespełna wiek po tym jak tenisista Rene Lacoste pierwszy raz pojawił się w zaprojektowanej przez siebie polówce z krokodylem (1927r.), wzór tkaniny sprytnie wykorzystali projektanci marki, aby stworzyć kolejny ponadczasowy produkt - zegarek Lacoste.

 

Kolekcję czasomierzy, której towarzyszy hasło To suit every mood - aby zaspokoić każdy nastrój, osobowość czy okazję, „podano” w 6 różnych wariantach kolorystycznych: szarym, czerwonym, niebieskim, białym, zielonym i czarnym. Ducha marki najsilniej odzwierciedla wykończenie silikonowych pasków, które zaprojektowano idealnie na wzór tkaniny kultowych koszulek polo. Połączenie delikatnych wyżłobień oraz lekko zmatowionej kolorystyki daje pożądany efekt - na pierwszy rzut oka wydaje się, że zegarki zostały wykonane z dzianiny.

 

Kolekcja czasomierzy idealnie odzwierciedla kwintesencję stylu Lacoste - proste wzory, okraszone drobnymi smaczkami, tak samo dobrze wpisujące się w elegancki jak i luźny, sportowy look. Projektanci skrupulatnie pominęli wszelkie zdobienia i kontrasty tworząc „czysty” i naturalny design - nawet tarcze zegarków, przeważnie białe lub czarne, tym razem „zlewają się” kolorystycznie z otoczeniem.

 

Tworząc kolejny , kultowy produkt w świecie Lacoste, nie można było pominąć ważnej postaci - legendarnego zielonego krokodyla. To on zdobi każdą tarcze, stojąc na straży tuż przy trzeciej godzinie. To nie wszystko - obecność gada sprytnie zaznaczono również na koronce zegarka.

 

Pierwsza koszulka polo L.12.12 została zaprojektowana z myślą o mężczyznach. Szybko jednak znalazła miejsce również w damskiej garderobie. Prezentowaną kolekcję zegarków Lacoste o tej samej nazwie - L.12.12 także dedykowano panom. I w tym przypadku jest niemal pewne, że to tylko formalność - w praktyce zegarki doskonale odnajdą się na wielu damskich nadgarstkach.

 

Zegarki w cenie 525pln, dostępne są w sieci salonów Time Trend oraz u partnerów handlowych firmy ZIBI.

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Lacoste | polo Lacoste | Lacoste L.12.12 | zegarek Lacoste | zegarek |

podobne artykuły