Logotyp serwisu lamode.info
WYJĄTKOWE KREACJE NA WYJĄTKOWY WIECZÓR – KOLEKCJA ZAC POSEN

WYJĄTKOWE KREACJE NA WYJĄTKOWY WIECZÓR – KOLEKCJA ZAC POSEN

Kreacje Zac Posen to kwintesencja elegancji, wyrafinowania i klasy, które świetnie sprawdzają się podczas wyjątkowych okzazji. Zajrzyjcie do galerii. Czy spodobają się Wam suknie z najnowszej kolekcji amerykańskiego projektanta?

Kolekcja Zac Posen pre-Fall 2012 to ukłon w stronę wyrafinowanych i eleganckich kobiet. Przyjęcia, bale, imprezy nie mogą bowiem obejść się bez wyjątkowej kreacji, takie z pewnością znaleźć można wśród najnowszych propozycji marki.

 

Wieczorowe suknie, z trenami to kwintesencja klasycznych strojów na wielkie wyjścia i mody na czerwony dywan w najlepszym wydaniu. Charakterystyczne dla Zac Posen kreacje przypominające kształtem syreni tułów, z pewnością pozwolą każdej kobiecie stać się ozdobą nawet największego balu.

 

Mnogość wykorzystanych tkanin - od surowego jedwabiu, przez bawełnę po aksamit - w połączeniu z miksem wzorów i kolorów sprawia, że kolekcja jest różnorodna, a tym samym intrygująca. Panterkowe desenie, kwieciste motywy niczym z ludowych wycinanek i monochromatyczne suknie w intensywnych odcieniach od różu, przez fuksję po granat, czerń i złoto – wśród propozycji marki odnaleźć można cały przekrój obowiązujących trendów.

 

Atutem kolekcji są także sukienki, płaszcze, komplety czy kurteczki, które śmiało pełnić mogą funkcję eleganckiego stroju na co dzień. Zajrzyjcie do galerii i oceńcie sami!

tagi: Zac Posen | trendy jesień zima 2011 | kolekcja | marka |

podobne artykuły