PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
WSPÓŁPRACA PINKO I ALESSANDRY FACCHINETTI

WSPÓŁPRACA PINKO I ALESSANDRY FACCHINETTI

Była dyrektor kreatywna Valentino i Gucci, Alessandra Facchinetti oraz marka Pinko uruchamiają projekt Uniqueness, który na nowo określać ma zasady mody

Założyciel Pinko – Pietro Negra wraz z byłą dyrektor kreatywną marek Valentino i Gucci – Alessandra Facchinetti rozpoczynają wspólny projekt. Uniqueness to nowa linia prêt-à-porter w ramach włoskiej marki.

 

Nowość ma polegać na nietypowej interpretacji dzisiejszych wpływów socjo-kulturowych oraz techniki i tłumaczeniu ich na język mody. Wprowadzony zostanie także nowy system dystrybucji produktów. Ubrania na sprzedaż pojawiają się zarówno bezpośrednio w Internecie, jak i w sieci wybranych sprzedawców detalicznych, gdzie klienci będą mogli skorzystać z obsługi i na żywo doświadczyć inspiracji sezonu.

 

"Jestem podekscytowana, mając możliwość pracy nad tak nowatorskim i niekonwencjonalnym projektem, w którym swoboda interpretacji czasu  skutecznie staje się DNA marki.", mówi Alessandra Facchinetti.

 

"Projekt ten obejmuje technologiczną koncepcję marketingową współczesną naszemu pokoleniu, od szeregu unikalnych aktywów po twórczą wizję marki Pinko, teraz, po raz pierwszy, to wszystko łączy się  na wysokim poziomie kreatywności." dodaje Pietro Negra.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Pinko | Alessandra Facchinetti | Pietro Negra |

podobne artykuły