PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
WRZEŚNIOWY LOOKBOOK MASSIMO DUTTI

WRZEŚNIOWY LOOKBOOK MASSIMO DUTTI

Najważniejsze trendy w kobiecym wydaniu – marka Massimo Dutti świetnie zinterpretowała trend militarny i podała go w łagodnej wersji. Oczywiście nie zabrakło jesiennych swetrów i rzeczy w kolorze czerwonego wina. Zobaczcie!

Kiedy przychodzi nowy sezon, daje nam to świetną okazję do poczynienia zmian w naszej garderobie i oczywiście… zakupów! Obecne trendy wyraźnie można zauważyć na sklepowych półkach i wieszakach we wszystkich sieciówkach, także w Massimo Dutti.


Pierwsze skrzypce rzecz jasna grają rzeczy w kolorze czerwonego wina. Odcienie wahają się od głębokiego burgundu, po soczystą czerwień, co ułatwia dobranie idealnej barwy komponującej się z naszym typem urody. W tym kolorze znajdziemy zarówno ubrania, jak i akcesoria, takie jak torby, czy apaszki.

 

Skoro to lookbook na wrzesień, nie mogło również zabraknąć jesiennych swetrów w przyjaznych odcieniach kremu, czy szarości, klasycznych płaszczy, czy skórzanych kurtek.

 

Ponadto w kolekcji znajdziemy również łagodną, kobiecą interpretację trendu militarnego. Kurtka w kolorze khaki jest wykonana z błyszczącego materiału i wykończona futerkiem, zaś spodnie w tym samym kolorze, to dopasowane rurki, podkreślające damską sylwetkę.

 

Zobaczcie propozycje Massimo Dutti na wrzesień!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: lookbook | trendy jesień zima 2012/13 | Massimo Dutti |

podobne artykuły