Logotyp serwisu lamode.info
WRZEŚNIOWE OKŁADKI - Z ARCHIWUM VOGUE US

WRZEŚNIOWE OKŁADKI - Z ARCHIWUM VOGUE US

Światło dzienne ujrzała właśnie oczekiwana okładka wrześniowego wydania Vogue US. Jesteście ciekawi, jak wyglądały oprawy „September Issues” z lat 20., 40. czy 80.? Zobaczcie archiwalną galerię! 

Budzą nie mniej emocji, niż najbardziej oczekiwane kolekcje czy kampanie. Wrześniowe wydania „Vogue’a”, zwłaszcza tego amerykańskiego, są dla branży mody swoistym wyznacznikiem tego, co aktualnie najlepsze i najbardziej pożądane. Z kolei bohaterki okładek, to najgorętsze nazwiska ostatnich miesięcy, reprezentujące nie tylko świat mody, ale również branżę muzyczną czy filmową. 

 

Kilka dni temu światło dzienne ujrzała najświeższa okładka, na której w przeciwieństwie do dwóch poprzednich – z Lady Gagą z 2012 roku i zeszłorocznej z Jennifer Lawrence, ponownie pojawiły się modelki. Obok Joan Smalls, Cary Delevingne i Karlie Kloss, przed obiektywem Mario Testino stanęły również Arizona Muse, Edie Cambell, Iman Hammam, Fei Fei Sun, Vanessa Axente i Andreea Diaconu.

 

Z tej okazji, Vogue postanowił przypomnieć czytelnikom swoje archiwalne wrześniowe okładki, począwszy od tej z 1893 roku autorstwa Harry’ego McVickara, aż do współczesnych, wykonanych przez Annie Leibovitz, Stevena Meisela, czy Mario Testino.

 

tagi: Vogue | September issue | Vogue okładki | okładki |

podobne artykuły