Logotyp serwisu lamode.info
WIOSENNO-LETNIA KAMPANIA DEBIUTUJĄCEJ MARKI CHARLOTTE ROUGE

WIOSENNO-LETNIA KAMPANIA DEBIUTUJĄCEJ MARKI CHARLOTTE ROUGE

Natalia Gołębiowska do tej pory zajmowała się prowadzeniem bloga, a dziś stawia pierwsze kroki jako projektantka. Zobaczcie kampanię debiutującej marki Charlotte Rouge, której lookbook mieliśmy szansę już Wam prezentować.

Natalia Gołębiowska do tej pory zajmowała się głównie prowadzeniem bloga Charlotte Rouge i fotografią mody, a jej sesje publikowane były między innymi na międzynarodowym, opiniotwórczym portalu designscene.net. Dziś Natalia stawia pierwsze kroki w projektowaniu i debiutuje z marką Charlotte Rouge, której lookbook mieliśmy szansę Wam już prezentować.

 

Pierwsza kolekcja na sezon wiosna lato 2011, nosząca tytuł Deliverance to miks trendów, które mogliśmy obserwować na światowych wybiegach. Proste w kroju, pastelowe sukienki z mocnym rockowym akcentem w postaci ćwieków, odważne mini w kolorach soczystej czerwieni czy klasyczne bluzki ze skórzanymi naramiennikami, to tylko niektóre z propozycji, jakie przedstawia nam Natalia Gołębiowska. Na szczególną uwagę zasługują z pewnością dodatki - awangardowe kolczyki, zrobione z łańcuszków i sztucznych piór, które stanowią idealne dopełnienie prostych sukienek.

 

Jak mówi twórczyni marki - kobieta Charlotte Rouge jest pełna kontrastówdelikatna, a zarazem silna, uwodzicielska i jednocześnie drapieżna, taka też miała być ta kolekcja.

 

Natalia Gołębiowska zadbała o szczegóły, o których często zapominają młodzi designerzy. Na stronie internetowej znaleźć można sesje zdjęciowe, lookbook, materiał video, czy blog, istnieje też możliwość zakupów online. Projektantka podkreśla, że wszystkie egzemplarze wykonywane są na zamówienie, co umożliwia dopasowanie ich do różnych typów sylwetki.

 

My jesteśmy pod dużym wrażeniem marki Charlotte Rouge i z zainteresowaniem będziemy śledzić jej dalsze poczynania. A Wam jak podoba się debiutancka kolekcja? Zapraszamy do galerii.

tagi: Charlotte Rouge | Natalia Gołębiowska | trendy wiosna-lato 2011 | kampania | bloggerka |

podobne artykuły