PL / EN
WIOSENNA KAMPANIA HOUSE AUTORSTWA RAFAŁA MILACHA

WIOSENNA KAMPANIA HOUSE AUTORSTWA RAFAŁA MILACHA

Wiosenna dawka amerykańskiego stylu vintage prosto z ulic San Francisco! Zobaczcie wiosenną kampanię marki House.

Kalifornijskie słońce, leniwe przedmieścia i dwójka młodych ludzi – to bohaterowie najnowszej historii, jaką w wiosennej kampanii 2013 opowiada marka HOUSE. Zdjęcia do najnowszej sesji odbyły się w San Francisco a ich autorem po raz kolejny jest Rafał Milach, nagradzany i doceniany na całym świecie fotograf, któremu notorycznie udaje się oddać klimat marki HOUSE. Nieco „przykurzone” ujęcia przepełnione kalifornijskim słońcem stanowią świetne tło dla charakterystycznych bohaterów i ubrań z wiosenno-letniej kolekcji marki.

 

 

Na potrzeby kampanii powstało także video autorstwa młodego i utalentowanego reżysera Marcina Filipowicza, ze zdjęciami Michała Dąbala, mieszkającego i tworzącego w Los Angeles. Film opowiada historię dwójki zakochanych młodych ludzi, którzy spędzają słoneczne, letnie popołudnie na przedmieściach San Francisco. Co ciekawe, ostatnio scena video jest jednocześnie zapowiedzią kontynuacji, którą marka planuje w kampanii letniej.

 

 

Autorką stylizacji dla młodzieżowej marki odzieżowej do amerykańskiej sesji jest Marta Kalinowska, makijaże i fryzury to dzieło Gosi Sulimy. Koniecznie zobaczcie zdjęcia.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: House | Rafał Milach | kampania wiosna 2013 House |

podobne artykuły