PL / EN
WINONA RYDER I MICHAEL PITT W KAMPANII RAG&BONE JESIEŃ ZIMA 2014/2015

WINONA RYDER I MICHAEL PITT W KAMPANII RAG&BONE JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Dawno niewidziana Winona Ryder i przystojny Michael Pitt zostali bohaterami najnowszej kampanii Rag&Bone! Zobaczcie, jak aktorzy wypadli na zdjęciach autorstwa Glena Luchforda

„Orbitowanie bez cukru”, „Małe kobietki” czy „Edward Nożycoręki”, to tylko przykłady filmów, z którymi trudno nie kojarzyć Winony Ryder. Bez wątpienia, jedna z ikon stylu lat 90., choć niestety w ostatnim czasie nie może pochwalić się wyjątkowo udanymi rolami, ciągle uważana jest za jedną z najpiękniejszych i najzdolniejszych aktorek w Hollywood. Nic dziwnego, że pozostaje inspiracją również dla projektantów, co udowadnia - pierwsza od 10 lat w przypdku Ryder - najnowsza kampania marki Rag&Bone.

 

Na zdjęciach autorstwa Glena Luchforda możemy zobaczyć również Michaela Pitta. Amerykański aktor młodego pokolenia, znany z ról choćby w kultowych już „Marzycielach” Bertolucciego czy amerykańskiej wersji „Funny Games” Hanekego, pojawił się także przy okazji wcześniejszej, również jesienno-zimowej kampanii marki. Wówczas, na planie zdjęciowym (także pod okiem Luchforda) towarzyszyła mu francuska aktorka Léa Seydoux. 

 

Kampanię tworzą czarno-białe kadry, również w formie „zdjęć z budki”. To bez wątpienia buduje bardzo filmowy klimat, rodem z lat 90.. Za tło posłużyła sceneria półwyspu Coney Island i jednego z tamtejszych parków rozrywki. Jeśli chodzi natomiast o ubrania, Rag&Bone prezentuje wszystko to, co w projektach marki najlepsze i najbardziej charakterystyczne - długie czarne płaszcze, blazery, basicowe t-shirty i białe koszule. Prosto, klasycznie i z charakterem. 

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie wszystkie zdjęcia! 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Rag&Bone | Winona Ryder | Michael Pitt | Rag&Bone kampania | Rag&Bone jesień zima 2014/2015 | Glen Luchford |

podobne artykuły